Your Cart

Kurumsal


Güvenç Ambalaj Medikal, Kimya, Kozmetik, temizlik, otomotiv, oyuncak, tekstil ve daha birçok sektöre yönelik plastik şişe üretimi, plastik kapak, pet şişe üretimi yapan firmamız, sektördeki uzun geçmişinin getirdiği deneyim ile hareket etmektedir.

Gerek yönetim kadrosu, gerekse konusunda uzman çalışanlarıyla haklı bir itibar sahibidir…

Sürekli olarak son model cihazlarla plastik şişe ve plastik kapak üretimi yaparak, gerek çeşitlilik, gerekse kalite bakımından ürünlerinde her zaman en üst seviyeyi hedeflemiş bir vizyona sahiptir.

Hizmet verdiği kurum ve kuruluşları “müşteri” değil, “iş ortağı” olarak gören firmamız, bu bakış açısının uzantısı olarak “mutlak kalite” ve “mutlak memnuniyet”i kendine ölçü olarak kabul etmiştir. Bunlar % 100 gerçekleştiğinde, kendini başarılı ve “iş ortağı”nı memnun etmiş kabul eder…


KALİTE POLİTİKASI

Ulusal ve uluslararası rekabetin yoğun olarak yaşandığı, ürünler ile ilgili talep ve beklentilerin sürekli arttığı günümüzde, sektörde ülkemizin lideri olma özelliğimizi korumak ve dünyanın sayılı üreticileri arasına girmek için müşteri ihtiyaçlarını en yüksek kalite seviyesinde karşılamak, müşteri memnuniyeti ve güvenin sürekliliğini sağlamak ve kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Tecrübemiz, kalite ve performansımızın en büyük güvencesidir...

Bugüne kadar sahip olduğu üretim ve yönetim anlayışına ısrarla sahip çıkan firmamız, sektörüne verdiği hizmete bundan sonra da aynı şekilde devam edecektir.