Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler hakkında detaylı bilgi için 02126590765 numaramızı arayabilir yada info@guvencambalaj.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Her zaman numune talebini destekliyoruz.

Bir örnek görmenin ürünlerimizin kalitesini garanti edebileceğini anlıyoruz.

Sanatsal, teknik ve / veya uyumluluk testleri için örnekler verilmektedir.

Numunelerin ticari değeri yoktur. Birden fazla örneğe ihtiyacınız varsa, ek bilgi almak için sizinle iletişime geçeceğiz.

Müşteriler nakliye, gümrükleme ve ek gümrük ücretlerinin ödenmesinden sorumludur.

Pazartesi-Cuma: 08:00 - 18:00

Cumartesi: 08:00 - 18:00

Pazar: Kapalı

Tabiki, Mail order ile ödeme yapabilirsiniz, bizlerden mail order formunu mail yolu yada telefon ile isteyebilirsiniz, Göndermiş olduğumuz mail order formunu doldurup kaşe imza ile tarafımıza gönderdiğinizde, siparişinizi işleme alıyoruz.

Türkiye'nin her noktasına ürün gönderimi yapmaktayız.
Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin toplam hacmine, toplam ağırlığına ve gönderimin nereye yapılacağına bağlı olarak değişmektedir.
Güvenç Ambalaj'da sevkiyatlar temel olarak iki ana lojistik kanalı ile yapılmaktadır;•Kargo firmaları •AmbarlarKargo firmaları genel olarak 100 kg'a kadar olan ürünlerde en hızlı ve hizmet kalitesi yüksek teslimatı yapmakta ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. 100 kg ve üstü siparişlerde ise ambarlar en uygun maliyeti sunmaktadır.Ambar firması ise, gönderimin yapılacağı bölgeye ve fiyatlara bağlı olarak, müşterimiz ile birlikte belirlenmektedir.Bazı özel sevkiyat alternatiflerimiz aşağıdadır;Kapıda Ödeme: Satın aldığınız ürünler, kargo firmamız tarafından size teslim edilirken, kargo bedeli tahsil edilir.

Tarafımızdan verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır, ödemeniz kontrol edildikten sonra siparişiniz onaylanır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

Firmamızdan gönderilen her kargo & siparişi alıcı ödemeli olarak gönderiyoruz.
- Havale/EFT ile ödemesini yaptığınız siparişlerinizde, sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla. - Kredi kartıyla(mail order) ödemesini yaptığınız siparişlerinizde, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması ve harcama onayıyla.

Tüm ürünlerimiz düzenli olarak üretilip, depomuza dizilip, satışa sunulmakta ve yine düzenli olarak da binlerce müşterimiz tarafından satın alınmaktadır. Bu nedenle stokla ilgili verilen tüm bilgiler anlık bilgilerdir, bilgilendirmeden birkaç saniye sonra dahi değişebilir ve  bu nedenle ödemesi alınmamış siparişlerde herhangi bir teslimat garantisi olarak kabul edilememez.

Genel olarak imalatçı müşterilerimize tavsiyemiz, siparişlerini, ihtiyaç duyacakları tarihten ortalama 1-2 hafta önce vermeleri, böylece kendileri için güvenli bir bekleme süresi yaratmalarıdır.

Tüm bu bilgilere ek olarak, ortalama kargoya teslim süremiz 2 iş gününün altındadır, genelde siparişlerimiz günlük kargo&ambar şirketlerine teslim edilmektedir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde, size ayrıca anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinden e-posta veya SMS gönderilir, eğer size mail yada SMS ulaşmadıysa bizleri arayıp kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.
Siparişinizin miktarına ve üründen ürüne süre değişkenlik gösterebilir. Bu konu ile alakalı satış deparmanımız'dan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Polietilen, son derece dayanıklı olan kimyasallara karşı dirençli ve çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir. Plastik endüstrisinde genelde ismi kısaca PE olarak kullanılır. Etilen molekülü C2H4 , çift bağ ile bağlanmış iki CH2'den oluşur.
HDPE, petrolden elde edilen, yüksek yoğunluklu polietilen malzemedir. İsmi İngilizce karşılığı olan "High Density Polyetylene" kelimelerinin kısaltmasından gelmektedir. Sanayi ve imalat sektöründe genelde bu isim kullanılmaktadır.
1862 yılında Alexander Parkes tarafından imal edilen ilk insan ürünü olan plastik, 150 yıldan uzun bir zamandır üretim ve tüketim dünyasında yer almaktadır. 1900’lü yılların başına kadar geçen süreçte kimyasal bileşimlerin karıştırılarak elde edilmesiyle sağlanan temel düzeydeki plastik maddeler, Fenol formaldehit reçinesi olan bakalitin ve naylonun icadıyla farklı bir konuma ulaşmıştır. Naylonun icadıyla açılan yolda, molekül fiziğinde ve makro moleküller biliminde yaşanan gelişmeler ışığında plastik üretimi eşyalar ve yarı mamuller günlük hayatımıza girmeye başlamıştır. 2. Dünya Savaşı ile plastiğe olan aşırı talep, plastiğin hem kullanım miktarını hem de kullanım alanının hızla gelişmesi sonucunu doğurmuştur. 1970’li yıllarda ilk kez otomotiv sektöründe kullanılan plastik, hem maliyet açısından daha uygun araçların üretilmesine olanak sağlamış hem de daha hafif ve daha güvenli parçaların sektörde kullanılmasına imkan vermiştir.