Your Cart

Sevkiyat ve Teslimat


Guvencambalaj, Türkiye'nin her noktasına ürün gönderimi yapabilmektedir.


Siparişlerimin Kargo Ücretleri Ne Kadar Tutar?

Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin toplam hacmine, toplam ağırlığına ve gönderimin nereye yapılacağına bağlı olarak değişmektedir.


Sevkiyatlarımızı Nasıl Yapıyoruz?


Guvencambalaj'da sevkiyatlar temel olarak iki ana lojistik kanalı ile yapılmaktadır: Kargo firmaları ve ambarlar.


Kargo firmaları genel olarak 100 kg'a kadar olan ürünlerde en hızlı ve hizmet kalitesi yüksek teslimatı yapmakta ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. 100 kg ve üstü siparişlerde ise, ambarlar en uygun maliyeti sunmaktadır.Ambar firması ise, gönderimin yapılacağı bölgeye ve fiyatlara bağlı olarak, müşterimiz ile birlikte belirlenmektedir.Bazı özel sevkiyat alternatiflerimiz aşağıdadır:


Kapıda Ödeme:
 Satın aldığınız ürünler, kargo firmamız tarafından size teslim edilirken, kargo bedeli tahsil edilir.


Sevkiyat Süreci Nasıl Başlıyor?


Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.


Sipariş veya numunenin kargo ücretini kim ödüyor?

Firmamızdan gönderilen her kargo & siparişi alıcı ödemeli olarak gönderiyoruz.


Siparişinizin Hazırlanma Süreci:


- Havale/EFT ile ödemesini yaptığınız siparişlerinizde, sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
 
- Kredi kartıyla(mail order) ödemesini yaptığınız siparişlerinizde, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması ve harcama onayıyla.


Sevkiyat Süresi: 

Tüm ürünlerimiz düzenli olarak üretilip, depomuza dizilip, satışa sunulmakta ve yine düzenli olarak da binlerce müşterimiz tarafından satın alınmaktadır.

Bu nedenle stokla ilgili verilen tüm bilgiler anlık bilgilerdir, bilgilendirmeden birkaç saniye sonra dahi değişebilir ve bu nedenle herhangi bir teslimat garantisi olarak kabul edilmemelidir.

Genel olarak imalatçı müşterilerimize tavsiyemiz, siparişlerini, ihtiyaç duyacakları tarihten ortalama 1-2 hafta önce vermeleri, böylece kendileri için güvenli bir bekleme süresi yaratmalarıdır.
 
Tüm bu bilgilere ek olarak, ortalama kargoya teslim süremiz 2 iş gününün altındadır.


Siparişiniz kargoya verilmesinin ardından, kaç günde size ulaşır?


Siparişiniz, kargo firmaları tarafından şirketimizden teslim alındıktan sonra, normal şartlarda bir ya da iki günde şehir merkezinize ulaşır. Teslimat adresiniz şehir merkezi değilse, bu süre bir kaç gün uzayabilir.


Siparişinizin, normal şartlarda teslimat şehrine kaç günde ulaşacağını aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz:- Kargosu bir günde ulaşan şehirler:

Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Uşak, Yalova


- Kargosu iki günde ulaşan şehirler:

Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, ZonguldakSiparişim Nerede?


Siparişiniz kargoya verildiğinde, size ayrıca anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketinden e-posta ve SMS gönderilerilir, eğer Sms size ulaşmadıysa bizleri arayıp kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.